Archive for luty, 2009

 

Akcja „Pielucha dla malucha” – dziś podsumowanie

Dziś Dyrektor Domu Dziecka nr 2, Jarosław Pułanecki, podsumuje ubiegłoroczną akcję „Pielucha dla malucha”. Przedsięwzięcie odbywało się w formie zbiórki pieluch i środków higienicznych dla małych podopiecznych Domu. Spotkanie, na którym zostaną przedstawione wyniki akcji, rozpocznie się o godz. 12.30 w siedzibie placówki przy ul. Sielskiej 3.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

Nagrobek dla mistrza

Jutro ( środa, 4 lutego ) o godz. 10.30 na cmentarzu komunalnym przy al. Chopina odbędzie się krótka konferencja prasowa, połączona z prezentacją nagrobka stworzonego specjalnie dla Stanisława Zagajewskiego. Pomnik nagrobny powstał w Zakładzie Kamieniarskim „MARCO” w Pinczacie k/Włocławka. Nagrobek na mogile słynnego rzeźbiarza jest połączeniem granitu i piaskowca, wzbogaconym elementami nawiązującymi do twórczości mistrza.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

Rodzinne warsztaty twórcze

W najbliższą niedzielę, 8 lutego, Galeria Sztuki Współczesnej zaprasza rodziców i dzieci do swojej siedziby przy ul. Miedzianej 2/4. O godz. 10.30 rozpoczną się rodzinne warsztaty twórcze, zatytułowane „Zimowy ogród”. Z wykorzystaniem materiałów takich jak drut, gaza czy gips powstaną jedyne w swoim rodzaju, zimowe drzewa, które – zestawione razem – utworzą baśniowy ogród. Szczegółowych informacji można zasięgnąć pod numerem tel. 054 411 21 20 lub osobiście w siedzibie GSW przy ul. Miedzianej.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

Dyżur radnych

Dziś dyżur pełnić będą radni z okręgu nr 1 (Śródmieście). Dyżury odbywają się w godzinach od 14.00 do 16.00, w pokoju 22a Urzędu Miasta przy Zielonym Rynku 11/13. Telefon kontaktowy: 054 414 42 37.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

Mammograf dla MZOZ -u

Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej ogłosił przetarg nieograniczony na wyposażenie pracowni mammograficznej w aparaty medyczne. Jednostka chce kupić mammograf analogowy, system do obróbki dziennej filmów mammograficznych oraz defibrylator. Termin składania dokumentów mija w piątek, 6 lutego. Tego samego dnia nastąpi otwarcie ofert.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments