Archive for maj, 2009

 

Piotr Pręgowski w Radiu HIT

Naszą rozgłośnię odwiedzają znani i lubiani.
Ostatnio odwiedził nas Piotr Pręgowski znany z seriali między innymi „Ranczo”.

pietrek

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

Festyn w Boniewie

Wczoraj (24.05.2009) Obchodziliśmy Święto Ludowe w Boniewie gdzie odbył się festyn.
Na niniejszej imprezie można było się bawić przy utworach grupy KAMIDA a także wschodzącej gwiazdy TERPPE.
Gospodarzami festynu byli prezenterzy Radia HIT : Magdalena Krygier i Grzegorz Górecki.
Mamy nadzieję że to dopiero początek udanych imprez w sezonie Lato 2009.

koncert-na-wsi

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

Uwaga Licytacja ! ! ! !

JUŻ JUTRO WIELKA LICYTACJA PRAC WYKONANYCH PRZEZ UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW TERAPI ZAJĘCIOWEJ PRZY POLSKIM ZWIĄZKU NIEWIDOMYCH. JEŚLI NIE MASZ POMYSŁU NA PREZENT DLA MAMY SPÓJRZ NA NASZĄ STRONĘ :

www.radiohit.q4.pl

MOŻE WYBIERZESZ JAKIŚ UPOMINEK DLA SWOJEJ MAMUŚKI.

Zaczynamy 21.05 godz. 8.00

77

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

Ustalenie linii brzegowych Wisły

wislaPrezydent Włocławka ogłosił przetarg nieograniczony na geodezyjne rozgraniczenie, położonych w granicach administracyjnych Włocławka i stanowiących własność Skarbu Państwa, wód rzeki Wisły oraz gruntów pokrytych tymi wodami od gruntów przyległych. Zamawiający chce tym samym ustalić linie brzegów. Rozgraniczeniem tym należy objąć: lewy brzeg Wisły do ulicy Ogniowej i następnie od ulicy Rzeźnickiej w dół rzeki Wisły do granic miasta. Ponadto, prawy brzeg Wisły w dół rzeki do granic miasta, a także inne działki, jeżeli będzie zachodzić taka potrzeba. Celem przetargu jest uregulowanie stanu prawnego działek. Zamówienie powinno zostać wykonane do 31 października br. Oferty można składać do 21 maja br. do godz. 10.30.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

Targi Pracy w PWSZ

pwsz-wloclawekDziś Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku organizuje „Targi Pracy” i „Targi Pracy Wakacyjnej dla Studentów”.

Celem imprezy jest stworzenie możliwości bezpośredniego kontaktu studentów włocławskiej PWSZ z przedstawicielami firm, które zaprezentują oferty pracy dla studentów i absolwentów włocławskiej uczelni. W targach wezmą udział biura pośrednictwa pracy, które wyspecjalizowały się w organizacji studenckich praktyk zagranicznych podczas wakacji. Impreza będzie miała formę wystawienniczą, a udział w niej zapowiedziało 14 firm z Włocławka, Bydgoszczy, Torunia i Warszawy. Targi odbędą się w budynku dydaktycznym (holl na II piętrze) PWSZ we Włocławku przy ul. Mechaników 3, w godzinach od 9.00-14.00. Szczegółowe informacje na temat Targów można uzyskać pod numerem telefonu 600-986-553.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments