Archive for sierpień, 2009

 

przerywn1

Dożynki Województwa Kujawsko-Pomorskiego i

Diecezji Włocławskiej w Czernikowie

andrzej-dozyny

Na wojewódzkie dożynki do Czernikowa zapraszamy w niedzielę 30 sierpnia. Uroczystości rozpoczną się Mszą Świętą o godz. 11.00. W godzinach popołudniowych święto plonów uświetni występ Ivana Komarenko, zespołu KAMIDA, oraz Andrzeja Kozińskiego (Show).  Wieczór umili państwu występ Czerwonych Gitar, który przypomni swoje  największe przeboje.  Ponadto wesołe miasteczko, kiermasze sztuki ludowej, ogródki piwne i gastronomiczne. Na zakończenie pokaz sztucznych ogni.  Zabawa potrwa aż do północy!!!

Zapraszamy do Czernikowa!

Patronat medialny- Radio HIT.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

dozyny-33333Dożynki Gminne

Ostatnia niedziela wakacji,  upłynie pod znakiem lokalnych dożynek.  Na kolejne święto plonów  zapraszamy na stadion w Chełmicy-Cukrowni.  Święto uwieńczające zakończenie zbiorów rozpocznie się o godz. 14.00 dziękczynną Mszą Świętą. W programie imprezy między innymi spotkanie z wielkim GIN ALFem - połykanie ognia, magia z gołębiami oraz nauka tańca egipskiego. Nieco później  o godz. 18.30 swoim występem zaszczyci obecnych MAJKA JEŻOWSKA. Tuż po godz. 20.00 wystąpi zespół cygański ROMEN, a o godz.21.00 na scenie pojawi się zespół REMIX. Dla dzieci atrakcja w postaci wesołego miasteczka. W trakcie trwania imprezy poczęstunek darmową grochówka.

Serdecznie zapraszamy.

Patronat medialny - Radio HIT.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

dozyny8888888888Dożynki w Boniewie

W najbliższą niedziele tj. 30 sierpnia na stadionie sportowym w Boniewie - Gminne Święto Plonów.  Imprezę o godz. 15.30 rozpocznie występ zespołu folklorystycznego Lubominanki. O  godz. 17.00  koncert w wykonaniu grupy FOKUS, a tuż po godz. 21.00 wystąpi zespół  muzyczny  EGZAMIN. W programie imprezy również liczne atrakcje dla dzieci: karuzele, quady, trampolina i inne. Dla wszystkich obecnych możliwość degustacji potraw regionalnych oraz  poczęstunek darmową grochówką. Imprezę poprowadzą dla państwa prezenterzy naszego radia.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Patronat medialny - Radio HIT.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

doozynyDożynki w osięcinach

W niedzielę 30 sierpnia odbędą się dożynki w miejscowości Osięciny.  Święto plonów rozpocznie się o godz. 12.00  wystawą potraw regionalnych oraz płodów rolnych. O godz. 15.00 na Stadionie Sportowym w Osięcinach uroczysta Msza Święta. Atrakcją wieczoru będzie występ takich zespołów jak Avanti, Dominanta oraz Mister. W programie również pokaz walk rycerskich. Wieczór uświetni występ Grażyny Łobaszewskiej i zespołu Ajagore.

Zapraszamy do Osięcin!

Patronat Medialny- Radio HIT.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

mmmmmmmmmm1 “Rejsy z prezydentem”


Andrzej Pałucki prezydent miasta Włocławka zaprasza mieszkańców na bezpłatne  rejsy po Zalewie Włocławskim.  Aby skorzystać z oferowanej formy rekreacji należy   zgłosić swój zamiar uczestnictwa w biurze Włocławskiej Informacji Turystycznej przy ul. Warszawskiej 11/13 lub pod nr tel. 054 411 27 57. Rejsy po zalewie odbywać się będą w cztery najbliższe weekendy. Na pierwszy rejs, który swój początek będzie  miał w miejscowości Dobiegniewo prezydent zaprasza 29 sierpnia o godz. 12.30, kolejny tego samego dnia o godz. 16.30 wyruszy z Mariny  w Zarzeczewie.

W niedzielę, 30 sierpnia o godz. 12.30 – w rejs z prezydentem wypłynąć będzie można z przystani wodnej w Dobiegniewie, o godz. 14.30 z Mariny w  Zarzeczewie i ponownie o godz. 16.30 również z Mariny w Zarzeczewie

Wspomniane rejsy odbywać się będą jachtami motorowymi oraz statkami: MS „ALBATROS” i „Wiślakiem”.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments