Archive for październik, 2009

 

znicz-copy

W dniu 1 listopada we Włocławku  nastąpi zmiana organizacji ruchu w okolicach cmentarza komunalnego.


Ruch na odcinku ul. Chopina od Okrężnej do Kazimierza Wielkiego odbywać się będzie w dwóch kierunkach dwoma pasami ruchu w każdą stronę. Zakazane będą skręty w lewo. Wyjątek stanowić będzie wylot z ul. Cmentarnej, gdzie kierowcy będą mogli wyjeżdżać w stronę centrum tylko w lewo. Jeśli chodzi o ul. Cmentarną, Komunalną oraz łączący je odcinek - staną się tego dnia jednokierunkowe.  Wjazd do ulicy cmentarnej będzie możliwy tylko od strony Komunalnej - wyjazd ta sama ulicą, ale od strony Chopina.  Zakaz zatrzymywania panował będzie na ul. Cmentarnej (po obu stronach od łącznika do ul. Chopina), na łączniku pomiędzy ulicami Komunalną i Cmentarną (po prawej stronie), na ul. Komunalnej (po prawej stronie).  Natomiast miejsca parkingowe dla pojazdów osobowych usytuowano przy ul. Chopina: przed Realem, Lidlem, Halą Mistrzów oraz MPEC.

W niedzielę uruchomione zostaną linie specjalne :

Linia H - trasą jak dnia 31. 10. 2009 r.
Linia G - trasą jak dnia 31. 10. 2009 r.
Linia A - trasą ul. Toruńska - Okrzei/ Dworzec – ul. Cmentarna
Linia B - trasą ul. Promienna – ul. Wiejska – ul. Okrzei – ul. Cmentarna
Linia C - trasą ul. Promienna - ul. Wieniecka – Pl. Wolności - ul. Cmentarna
Linia D - trasą ul. Wiejska - ul. Gajowa – ul. Zbiegniewskiej – ul. Kruszyńska ul. Cmentarna
Linia E - trasą ul. Kaliską - ul. Węglowa – Okrzei/Dworzec – Al. Chopina - ul. Cmentarna
Linia F - trasa ul. Węglowa - ul. Wiejska – ul. Zbiegniewskiej – ul. Kaliska - ul. Cmentarna
Linia I - trasa ul. Wiejska – ul. Zbiegniewskiej – ul. Kruszyńska
– Al. Chopina - Pinczata

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

sluchalnosc-press-najnowsza

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

Fuksówka PWSZ


W piątek 23 października w największym klubie w naszym mieście nowo wybrany Samorząd Studencki Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej  zorganizował dla studentów impreze. Tego dnia na antenie naszego radia można było wygrać bilety wstępu na wspomnianą dyskotekę.  W klubie nie mogło zabraknąć radia HIT!

andrzej

Nie zdradzę państwu co koledzy na zdjęciu śpiewali widząc naszego redakcyjnego kolegę, ale z miny Andrzeja Kozińskiego możecie się wszystkiego domyśleć !

aaaaaaa

Rozmowa z Pawłem Zalewskim, członkiem Samorządu Studenckiego PWSZ.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

wystawaGaleria Bezdomna


Serwis Scena.Wloclawek.pl.  zaprasza wszystkich których interesuje sztuka fotografii do wzięcia czynnego udziału w ogólnoświatowej idei  “galerii bezdomnej”. Po raz pierwszy Scena.Wloclawek.pl organizuje powyższą wystawę we współpracy z Włocławskim Towarzystwem Fotograficznym (które zostanie wkrótce reaktywowane).

Celem  powyższej inicjatywy jest zorganizowanie wystawy dla wszystkich tych którzy chowają swoje prace “do szuflady”. Forma, treść oraz ilość fotografii  jest dowolna. Wystawa odbędzie się w dniach 4-6 grudnia w Teatrze Nasz. Więcej informacji na www.galeriabezdomna.art.pl.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

wzorcownia_wizualizacja_1s1

Kayah i Sofa we Włocławku


Już we wtorek 20 października wielkie otwarcie centrum handlowo-usługowego WZORCOWNIA. Kompleks ten jest  pierwszym we Włocławku wielofunkcyjnym projektem urbanistycznym zlokalizowanym w centrum miasta, na zrewitalizowanym obszarze dawnej fabryki fajansu. W skład inwestycji wchodzą cztery obiekty: nowoczesna galeria handlowa, centrum rekreacyjno-rozrywkowe oraz dwa budynki mieszkalne z parterem handlowo-obsługowym. 20 października br. o godzinie 20:00 na placu przed Wzorcownią, odbędzie się koncert Kayah i Sofy. Będzie to pierwszy koncert Kayah w tym mieście. Przed artystką zagra zespół Sofa, który zdobywa coraz większą popularność.  Wzorcownia dla klientów zostanie otwarta w środe 21 października.

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments