Archive for listopad, 2009

 

trzynacha5

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

rodowiczKonkurs Piosenek Maryli Rodowicz


Już 28 listopada V edycja konkursu piosenek Maryli Rodowicz. W konkursie bierze udział młodzież wszystkich typów szkół z Włocławka i województwa kujawsko-pomorskiego. Impreza ma charakter otwarty i odbędzie się w II LO im. Mikołaja Kopernika we Włocławku przy ul. uroczej 3, w sobotę o godz. 9.00.

Serdecznie zapraszamy!

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

muzeum

Spotkanie w Muzeum

Muzeum Historii Włocławka i Oddział Włocławski Polskiego Towarzystwa Historycznego zapraszają w dniu 3 grudnia na godzinę 16.30 do siedziby muzeum przy ul. Szpichlernej 19 na kolejne spotkanie związane z przypadającą w tym roku 70. rocznicą wybuchu II wojny światowej. Jego uczestnikiem będzie Pan Józef Stocki, porucznik Wojska Polskiego, żołnierz i uczestnik walk 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej, członek Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!!

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

bbbbbbb

“KOSZMARNY KAROLEK”


Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku zaprasza na 65 Premierę, działającego od ponad 30 lat, Teatru “Skene”. Przedstawienie zrealizowane będzie na podstawie książki Francesci Simon pt. “Koszmarny Karolek”

Scenariusz i reżyseria: Mieczysław Synakiewicz
Muzyka: Marian Szczepański
Scenografia: Dorota Główczyńska i Dariusz Piotrowski
Współpraca: Paweł Linowiecki, Włodzimierz Stawisiński,Marek Stasiński, Piotr Gutowski
Francesca Simon “KOSZMARNY KAROLEK”
Premiera: 4 grudnia 2009 r. godz. 18.00

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments

logoy1 Spotkanie z Folklorem


W dniu 29 listopada br. o godz. 16.00 w Teatrze Impresaryjnym we Włocławku w ramach Włocławskich Inspiracji Artystycznych wystąpi “Senior Kujawy” z Włocławskiego Centrum Kultury. Na kolejne spotkanie z folklorem zaprasza Włocławski Ośrodek Edukacji i Promocji Kultury. Kierownikiem zespołu od wielu lat jest pani Klara Powietrzyńska, kierownikiem muzycznym – Barbara Kozińska, zaś choreografem – Maciej Mielczarski. Bilety można nabyć we Włocławskim Ośrodku Edukacji i Promocji Kultury, ul. Wojska Polskiego 13.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

Posted by admin under Włocławek  •  No Comments